




Große Wandlaterne Tournai mit 4 Lichtern – Londonderry
Spezifikation:
| Marke | Kichler |
|---|---|
| Kartongewicht | 21,00 kg |
| Garantie | 3 Jahre Garantie gegen Korrosion |
| IP-Schutzart | IP44 |
| Geeigneter Standort | Exterieur |
| Stromspannung | 220-240 V, 50 Hz |
| Stromquelle | Netzspannung |
| Farbe | Londonderry |
| Family | Tournai |
| Width | 356mm |
| Product Weight | 18.9 |
| Fitting Height | 959mm |
| Class | Class I |
| Projection/Depth | 527mm |
| Ceiling Pan Colour | Londonderry |
| Build Materials | Cast Aluminium, Seeded Glass |
| Integrated LED | No |
| Lamp(s) Included | No |
| Maximum Wattage | 60W |
| Number of Lamps | 4 |
| Socket | E14 |
| Spare Glass/Shade | GS526 |
| Dimmable Fitting | Compatible with dimmable lamps |
| Product Dimensions | H: 959mm W: 356mm P: 527mm |
| Box Dimensions | 104 x 43 x 62cm |
Original: $970.50
-65%$970.50
$339.67Produktinformationen
Produktinformationen
Versand & Rückgabe
Versand & Rückgabe
Description
Spezifikation:
| Marke | Kichler |
|---|---|
| Kartongewicht | 21,00 kg |
| Garantie | 3 Jahre Garantie gegen Korrosion |
| IP-Schutzart | IP44 |
| Geeigneter Standort | Exterieur |
| Stromspannung | 220-240 V, 50 Hz |
| Stromquelle | Netzspannung |
| Farbe | Londonderry |
| Family | Tournai |
| Width | 356mm |
| Product Weight | 18.9 |
| Fitting Height | 959mm |
| Class | Class I |
| Projection/Depth | 527mm |
| Ceiling Pan Colour | Londonderry |
| Build Materials | Cast Aluminium, Seeded Glass |
| Integrated LED | No |
| Lamp(s) Included | No |
| Maximum Wattage | 60W |
| Number of Lamps | 4 |
| Socket | E14 |
| Spare Glass/Shade | GS526 |
| Dimmable Fitting | Compatible with dimmable lamps |
| Product Dimensions | H: 959mm W: 356mm P: 527mm |
| Box Dimensions | 104 x 43 x 62cm |






















