
















Ahrendale - 60 Zoll / 152 cm Ventilator - Ambosseisen
Spezifikation:
| Marke | Kichler |
|---|---|
| Kartongewicht | 16,10 kg |
| Garantie | Begrenzte Lebensdauer |
| Klingenabfall | 25 cm |
| Deckenpfannendurchmesser | 17 cm |
| Steuerungstyp | Fernbedienung |
| Abhängestange inklusive | 1 x 114 mm |
| Fan Blade Material | ABS |
| Fan Motor Size | 188mm x 20mm |
| Fan Motor Type | AC |
| Fan Speeds | 3 forward speeds, reverse & motor off |
| Fixture Height | 42cm |
| Housing Dia | 30cm |
| Max W Light | 1 x LED 10W |
| Mounting Options | Standard, Angled |
| Safety Rated | Wet |
| IP Rating | IP44 |
| Suitable Location | Exterior |
Produktinformationen
Produktinformationen
Versand & Rückgabe
Versand & Rückgabe
Description
Spezifikation:
| Marke | Kichler |
|---|---|
| Kartongewicht | 16,10 kg |
| Garantie | Begrenzte Lebensdauer |
| Klingenabfall | 25 cm |
| Deckenpfannendurchmesser | 17 cm |
| Steuerungstyp | Fernbedienung |
| Abhängestange inklusive | 1 x 114 mm |
| Fan Blade Material | ABS |
| Fan Motor Size | 188mm x 20mm |
| Fan Motor Type | AC |
| Fan Speeds | 3 forward speeds, reverse & motor off |
| Fixture Height | 42cm |
| Housing Dia | 30cm |
| Max W Light | 1 x LED 10W |
| Mounting Options | Standard, Angled |
| Safety Rated | Wet |
| IP Rating | IP44 |
| Suitable Location | Exterior |























