




Amelia 1Lt Mini-Anhänger - Buckeye Bronze/Restaurierte Bronze
Spezifikation:
| Marke | Hinkley |
|---|---|
| Kartongewicht | 4,70 kg |
| Garantie | allgemeine 2 Jahre Garantie |
| Geeigneter Standort | Innere |
| Stromspannung | 220-240 V, 50 Hz |
| Stromquelle | Netzspannung |
| Farbe | Buckeye Bronze/Restaurierung Bronze |
| Familie | Amelia |
| Breite | 292 mm |
| Produktgewicht | 3,94 |
| Einbauhöhe | 248 mm |
| Klasse | Klasse I |
| Minimum Drop | 318mm |
| Maximum Drop | 998mm |
| Ceiling Pan Colour | Restoration Bronze |
| Build Materials | Steel, Cast Glass Diffuser |
| Integrated LED | No |
| Lamp(s) Included | No |
| Maximum Wattage | 60W |
| Number of Lamps | 1 |
| Socket | E27 |
| Spare Glass/Shade | GS482-B |
| Dimmable Fitting | Compatible with dimmable lamps |
| Product on Run-out | Yes |
| Rods Supplied | 2 x 300mm and 1 x 150mm rods. |
| Product Dimensions | H: 248mm W: 292mm Min/Max Depth: 318mm - 998mm |
| Box Dimensions | 33 x 33 x 32.5cm |
| Height Adjustable | On Installation |
Original: $210.77
-65%$210.77
$73.77Produktinformationen
Produktinformationen
Versand & Rückgabe
Versand & Rückgabe
Description
Spezifikation:
| Marke | Hinkley |
|---|---|
| Kartongewicht | 4,70 kg |
| Garantie | allgemeine 2 Jahre Garantie |
| Geeigneter Standort | Innere |
| Stromspannung | 220-240 V, 50 Hz |
| Stromquelle | Netzspannung |
| Farbe | Buckeye Bronze/Restaurierung Bronze |
| Familie | Amelia |
| Breite | 292 mm |
| Produktgewicht | 3,94 |
| Einbauhöhe | 248 mm |
| Klasse | Klasse I |
| Minimum Drop | 318mm |
| Maximum Drop | 998mm |
| Ceiling Pan Colour | Restoration Bronze |
| Build Materials | Steel, Cast Glass Diffuser |
| Integrated LED | No |
| Lamp(s) Included | No |
| Maximum Wattage | 60W |
| Number of Lamps | 1 |
| Socket | E27 |
| Spare Glass/Shade | GS482-B |
| Dimmable Fitting | Compatible with dimmable lamps |
| Product on Run-out | Yes |
| Rods Supplied | 2 x 300mm and 1 x 150mm rods. |
| Product Dimensions | H: 248mm W: 292mm Min/Max Depth: 318mm - 998mm |
| Box Dimensions | 33 x 33 x 32.5cm |
| Height Adjustable | On Installation |























