





Hollis 5-flammige Halbdeckenleuchte - Heritage Brass
Spezifikation:
| Marke | Hinkley |
|---|---|
| Kartongewicht | 7,95 kg |
| Garantie | allgemeine 2 Jahre Garantie |
| IP-Schutzart | IP44 |
| Geeigneter Standort | Interieur / Badezimmer |
| Stromspannung | 220-240 V, 50 Hz |
| Stromquelle | Netzspannung |
| Farbe | Traditionelles Messing |
| Familie | Hollis |
| Breite | 813 mm |
| Product Weight | 4.2 |
| Fitting Height | 305mm |
| Class | Class I |
| Ceiling Pan Colour | Brass |
| Build Materials | Steel, Clear Seeded Glass |
| Diffuser Colour | Clear Seeded |
| Diffuser Material | Glass |
| Integrated LED | No |
| Lamp(s) Included | No |
| Maximum Wattage | 40W |
| Number of Lamps | 5 |
| Socket | E14 |
| Dimmable Fitting | Compatible with dimmable lamps |
| Dimmable Lamp | Dimmable |
| Product Dimensions | H: 305mm W: 813mm |
| Box Dimensions | 84.5 x 84.5 x 31.1 cm |
Original: $524.47
-65%$524.47
$183.56Produktinformationen
Produktinformationen
Versand & Rückgabe
Versand & Rückgabe
Description
Spezifikation:
| Marke | Hinkley |
|---|---|
| Kartongewicht | 7,95 kg |
| Garantie | allgemeine 2 Jahre Garantie |
| IP-Schutzart | IP44 |
| Geeigneter Standort | Interieur / Badezimmer |
| Stromspannung | 220-240 V, 50 Hz |
| Stromquelle | Netzspannung |
| Farbe | Traditionelles Messing |
| Familie | Hollis |
| Breite | 813 mm |
| Product Weight | 4.2 |
| Fitting Height | 305mm |
| Class | Class I |
| Ceiling Pan Colour | Brass |
| Build Materials | Steel, Clear Seeded Glass |
| Diffuser Colour | Clear Seeded |
| Diffuser Material | Glass |
| Integrated LED | No |
| Lamp(s) Included | No |
| Maximum Wattage | 40W |
| Number of Lamps | 5 |
| Socket | E14 |
| Dimmable Fitting | Compatible with dimmable lamps |
| Dimmable Lamp | Dimmable |
| Product Dimensions | H: 305mm W: 813mm |
| Box Dimensions | 84.5 x 84.5 x 31.1 cm |























